Hledat

Menu


Fotografie

Fotografie z akcí naleznete v Archivu akcí.

Here, you can find photos from our events, trips and walks.

E-zpravodaj

Pokud chcete dostávat 1x za měsíc informaci o tom, co chystáme a kde jsme byli, vyplňte kontaktní formulář a do zprávy napište: Ano, chci zpravodaj.

Chcete-li se přihlásit na akci, tak vyplňte formulář a do zprávy napište: název akce, počet osob a své kontaktní údaje.

PartneřiČesky

English (test version)

Kalendárium

Čtvrtletně vydáváme elektonický zpravodaj E-Z. Každé číslo obsahuje informace o výletech a e-lekci malování. Odběr je zcela zdarma, stačí vyplnit formulář.

O bližší informace můžete požádat naše pracovníky - kontakt zde.

You can contact ous - Viv - lattenberg(a)gmail.com

Sending e-mail, please write @ instead of (a)

Děkujeme

Děkujeme za podporu všem našim příznivcům a donátorům:

Thank all of our donors:

Josef Polák

Eliška Foltýnová

V. V. Lattenberg

Kamil Nejezchleb

Zdenka Kučerová

Silvie ŠichnárkováProjekty

V současné době se věnujeme přípravě a realizaci dvou nosných programů, které jsou zaměřené na získávání nových poznatků a rozvíjení vlastních schopností. Oba programy se odehrávají v kulturně-osvětové oblasti a snaží se přívětivou formou rozšiřovat povědomí o světě, ve kterém žijeme.

Účastí na akci vyjadřují účastníci svůj souhlas s použitím fotografií z akce (včetně zobrazení jejich osoby) pro účely propagace Sdružení AMICITIA. 

Cesty za poznáním jsou výlety za památkami a kulturou vedené certifikovaným průvodcem. Fotografie z výletů naleznete v Archivu akcí.

Přednášky jsou dalším způsobem jak svoje poznatky z cest předáváme dál.

Relaxuj s námi jsou výtvarné kurzy určené nejširší veřejnosti. V současnosti probíhají lekce elektronickou cestou díky E-Z zpravodaji. Dříve probíhaly lekce venku v plenéru. V nabídce byly také celoroční a víkendové kurzy. Občas pořádáme tématicky zaměřené dílny. Též jsme poskytovali hodiny Arteterapie.

Foto na cestách je dalším naším projektem zaměřeným na navazování kontaktu a vzájemné sbližování jedinců bez ohledu na rozdílné kulturní pozadí.


2010-Svojanov 2010-Svojanov
 
 
Nastavení fotogalerie