Hledat

Menu


Fotografie

Fotografie z akcí naleznete v Archivu akcí.

Here, you can find photos from our events, trips and walks.

E-zpravodaj

Pokud chcete dostávat 1x za měsíc informaci o tom, co chystáme a kde jsme byli, vyplňte kontaktní formulář a do zprávy napište: Ano, chci zpravodaj.

Chcete-li se přihlásit na akci, tak vyplňte formulář a do zprávy napište: název akce, počet osob a své kontaktní údaje.

PartneřiČesky

English (test version)

Kalendárium

Čtvrtletně vydáváme elektonický zpravodaj E-Z. Každé číslo obsahuje informace o výletech a e-lekci malování. Odběr je zcela zdarma, stačí vyplnit formulář.

O bližší informace můžete požádat naše pracovníky - kontakt zde.

You can contact ous - Viv - lattenberg(a)gmail.com

Sending e-mail, please write @ instead of (a)

Děkujeme

Děkujeme za podporu všem našim příznivcům a donátorům:

Thank all of our donors:

Josef Polák

Eliška Foltýnová

V. V. Lattenberg

Kamil Nejezchleb

Zdenka Kučerová

Silvie ŠichnárkováCesty za poznáním

Výlety pro jednotlivce i skupiny včetně seniorů, ZTP, národnostních menšin, rodin s dětmi a dalších osob ohrožených sociálním vyloučením. Organizaci výletů zajišťuje certifikovaná průvodkyně. Ta vybírá místa k navštívení, volí optimální trasu, poskytuje odborný výklad a dohlíží na průběh cesty. Vybraní účastníci dokumentují celou akci. Fotografie z akcí naleznete v Archivu akcí.

V současnosti výlety a přesuny probíhají s pomocí vlastních vozidel nebo využitím prostředků hromadné dopravy. Přemýšlíme o koupi vlastního minibusu, aby jsme mohli tuto službu nabízet formou "ode dveří ke dveřím".

Cílem je seznámit se s kulturními památkami, tradicemi a historií, podívat se na zajímavá místa, rozšířit si své obzory a získat přátele s podobnými zájmy.

Poznatky a fotodokumentaci z těchto výletů pak naše sdružení používá na přednáškách pořádaných pro jednotlivce i skupiny - ZŠ, MŠ, domovy seniorů, domovy dětí a mládeže, knihovny a další neziskové organizace. V budoucnu hodláme materiály z výletů využít při tvorbě e-publikací.